Ο Δήμος Αγίας Παρασκευής, στο πλαίσιο σειράς εκδηλώσεων για θέματα υγείας, διοργανώνει τη Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2018, στο Δημαρχείο, Λ. Μεσογείων 415-417, στις 8:00μ.μ. εκδήλωση με θέμα: «Εμβολιασμοί Ενηλίκων» Ποιοι, Πότε & Γιατί.
Ομιλήτρια στην συγκεκριμένη εκδήλωση είναι η Ειδική Παθολόγος, Επιστημονική Συνεργάτης Διαβητολογικού Κέντρου Τζάνειου Νοσοκομείου, Dr. Ζωή Φωτεινού.
Στο δημοτικό συμβούλιο ο προϊστάμενος της νομικής υπηρεσίας του δήμου κ. Δημήτρης Παναγούλης διαβεβαίωσε το δήμαρχο και τους δημοτικούς συμβούλους συμπολίτευσης και αντιπολίτευσης ότι...