Συνεχίζουμε πατώντας στέρεα στη γη μαζί με όλους κι όλες εσάς που δεν αναθέτετε την υγεία, την παιδεία, τον πολιτισμό κι όλα τα κοινωνικά αγαθά σε κάποιους «ειδήμονες» αλλά θέλετε να τα διεκδικήσετε και να τα συν-διαχειριστείτε εσείς με τους συμπολίτες σας σε πνεύμα αλληλοκατανόησης, αλληλεγγύης και πεποίθησης πως τίποτα δεν γίνεται για σένα, χωρίς εσένα.
ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ στις 7 μμ. ΣΤΟ 3ο ΛΥΚΕΙΟ (Χρ. Σμύρνης & Πλαταιών) ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ. ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΝΟΣ. ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ.
επιτροπή κατοίκων Κοντοπεύκου τηλ. 6937147527
Αρχική
Ειδήσεις Αγίας Παρασκευής
Ανακοινώσεις Συλλόγων Mη μένεις στις ερωτήσεις. Δώσε εσύ τις απαντήσεις