Τα μέλη των ΚΑΠΗ, του Κέντρου Γυναίκας και του Μουσικοκινητικού Εργαστηρίου ΑμεΑ θα εκθέσουν τα κεραμικά τους έργα στο «Πέτρινο κτίριο» στο Πολιτιστικό & Αθλητικό πάρκο Αγίας Παρασκευής (Θεμιστοκλέους και Σπάρτης 1) την Τετάρτη 5 Ιουνίου 17:00 – 20:00.
Ο Δήμος Αγίας Παρασκευής συγκεκριμένα διοργανώνει έκθεση των Ομάδων Κεραμικής των ΚΑΠΗ, του Κέντρου Γυναίκας και του Μουσικοκινητικού Εργαστηρίου ΑμεΑ.
Υπεύθυνη της έκθεσης είναι η κεραμίστρια κ. Ιλεάνα Ιντζέ.