Στο πλαίσιο των προγραμμάτων και των δράσεων πρόληψης και υγείας που υλοποιεί ο Δήμος Αγίας Παρασκευής, παρέχει στις γυναίκες της πόλης τη δυνατότητα να κάνουν δωρεάν «Tεστ Παπανικολάου» στα Δημοτικά Ιατρεία κάθε Πέμπτη.
Για περισσότερες πληροφορίες και ραντεβού μπορείτε να καλείτε στα τηλέφωνα:
· 210 6000998- 1ο Δημοτικό Ιατρείο (Χίου & Σωτήρος 2 , Κοντόπευκο) και
· 210 6547700-2ο Δημοτικό Ιατρείο ( Χειμάρρας 22, Τσακός).