Σύμφωνα με Δελτίο Τύπου του Δήμου Αγίας Παρασκευής εγκρίθηκαν από την Αποκεντρωμένη Διοίκηση Αττικής (αποφ. 8061/25-1-2016) 66 συμβάσεις μίσθωσης έργου καλλιτεχνών στον Πολιτιστικό και Αθλητικό Οργανισμό Δήμου Αγίας Παρασκευής-ΠΑΟΔΑΠ για την κάλυψη των αναγκών του Δημοτικού Ωδείου και των Εργαστηρίων τέχνης. Συγκεκριμένα εγκρίθηκαν οι συμβάσεις 31 Καθηγητών για το Δημοτικό Ωδείο και 35 για τα Εργαστήρια Τέχνης.
Ο ΠΑΟΔΑΠ θα προχωρήσει άμεσα στην ανακοίνωση της σχετικής προκήρυξης για την κάλυψη των θέσεων.
Αρχική
Ειδήσεις Αγίας Παρασκευής
Νέα του Δήμου 66 νέες συμβάσεις έργου για το Ωδείο και τα Εργαστήρια Τέχνης.