Βασική κατηγορία άρθρων Σε κανονική λειτουργία τα σχολεία του Δήμου Αγίας Παρασκευής από την Παρασκευή 9 Ιανουαρίου 2015 Από Ο Σχολιαστής - 08/01/2015 0 Κοινοποίηση στο Facebook Κάντε Tweet στο Twitter tweet Ο Δήμος Αγίας Παρασκευής ενημερώνει ότι αύριο Παρασκευή 9 Ιανουαρίου θα λειτουργήσουν κανονικά όλα τα σχολεία καθώς και Παιδικοί Σταθμοί του Δήμου. Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Κοινοποιήστε:Κλικ για κοινοποίηση στο Twitter(Ανοίγει σε νέο παράθυρο)Πατήστε για κοινοποίηση στο Facebook(Ανοίγει σε νέο παράθυρο) Σχετικά