Συνεχίζονται οι περιοδείες στις γειτονιές της πόλης από τον Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής Γιάννη Σταθόπουλο και μέλη της διοίκησης του Δήμου και της παράταξης «Νίκη για την Αγία Παρασκευή».
Συγκεκριμένα τη Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2016 οι αντιδήμαρχοι Ελισάβετ Πετσατώδη και Γιάννης Σιδέρης καθώς και η πρόεδρος των παιδικών σταθμών κ. Μαργαρίτα Δημητρίου – Καβρουδάκη με στελέχη της παράταξης περπάτησαν στην πλατεία της Αγίας Παρασκευής και στους γύρω δρόμους συζητώντας με πολίτες και διανέμοντας ενημερωτικό φυλλάδιο.
Επόμενες περιοδείες :
Τρίτη 27/9: Πλατεία Μικράς Ασίας (Αρκαδίου), στις 18:30.
Τετάρτη 28/9: Πλατεία Δημοκρατίας (Ιόλα), στις 18:30.
Παρασκευή 30/9: Πλατεία Τσακού (Β΄ΚΑΠΗ), στις 18:30.