Ξεκίνησαν το Σάββατο 3 Νοεμβρίου 2018, με ελεύθερη είσοδο , οι 12 παραστάσεις της Ομάδας Θεάτρου του Πολιτιστικού και Αθλητικού Οργανισμού Δήμου Αγίας Παρασκευής (ΠΑΟΔΑΠ) «ΘΕΑΤΡΟΠΟΙ» με τη «ΜΗΔΕΙΑ», του Μέντη Μποσταντζόγλου (Μποστ), σε σκηνοθεσία Γιάννη Δεγαΐτη.
Όπως μας είπε ο πρόεδρος του ΠΑΟΔΑΠ, Σωτήρης Παπαμιχαήλ, οι παραστάσεις θα παίζονται μέχρι τις 9 Δεκεμβρίου 2018 κάθε Σάββατο και Κυριακή, στις 20:30, στο θέατρο του 2ου Γυμνασίου Αγίας Παρασκευής (Νεαπόλεως 7).
Τη Μετάφραση του έργου έχει κάνει ο Γιάννης Βαρβέρης, τα Σκηνικά και τα κοστούμια ο Άρης Γεωργακόπουλος, τη Μουσική σύνθεση ο Δημήτρης Πικράκης, την Χορογραφία η Παυλίνα Τσιάτσου, τους Φωτισμούς οι Γιάννης Δεγαϊτης – Άρης Γεωργακόπουλος, την Κατασκευή των σκηνικών ο Χρήστος Χαμζαλάρης και τέλος την Ενοικίαση κοστουμιών το Βεστιάριο «ΣΥΡΟ».