Με ανακοίνωσή του ο Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής κ. Γιάννης Σταθόπουλος ενημερώνει ότι λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών και του ψύχους, η θερμαινόμενη αίθουσα του Δημοτικού Καταστήματος (Λεωφ. Μεσογείων 415-417) θα είναι ανοιχτή για τους συμπολίτες που αντιμετωπίζουν πρόβλημα την Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου και την Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου από 8 π.μ. έως 9 μ.μ., τηλ. κέντρο 213 2004 500. Σε περίπτωση που είναι απαραίτητο, θα υπάρξει παράταση της φιλοξενίας και κατά τη διάρκεια της νύχτας.
Αρχική
Περί του Δήμου
Μικρά αλλά Σημαντικά Θερμαινόμενη αίθουσα από το Δήμο Αγίας Παρασκευής για τις ψυχρές ημέρες.